| BitKode a întrebat:

Am 188 cm si 90 de kg. Vreau sa ma apuc de sala deoarece nu ma mai simt bine in pielea mea. Am 15 ani si sunt baiat (sunt cam mare tongue ). Am fost la un nutritionist si mi-a zis sa nu mai consum dulciuri, sucuri si foarte multa paine ( mi-a spus sa mananc 2-3 felii pe zi) si fara prajeli sau mancare fast food si tot ce se mai incadreaza ca fiind nesanatos. Respect acest program de 1 saptamana si deja am pierdut 1 kg. Sunt foarte fericict laughing. Daca merg la sala cam ce antrenament ar fi recomandat? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Bossmen a răspuns:

Niciunul nu te du find ca corpul tău încă este în dezvoltare iar dacă te apuci acum de sala când o sa ai vreo 20 de ani o sa faci operație de hernie de disc fa și tu înot îl recomand foarte mult și tine regimul vei fi foarte fericit iar la 17 ani dacă vreai atunci o sa poți sa faci sala dar pana atunci nu.