| AmxMod a întrebat:

Salut am avut si eu o relatie cu o fata timp de 6 luni, stiau de relatie doar prietenii buni, acuma 2 saptamani a aflat unu ady de relatie, adica ne-au vazut pe amandoi impreuna, si l-a intrebat pe unu darius care stia de relatie, daca ai adevarat ca stau cu ea, si darius a zis nu si face ady cum nu ma ca i-am vazut impreuna, si dupa a zis si darius ca da, si am zis eu la ady sa nu zica la nimeni, si face ady stai linistit de la mine nu o sa afle nimeni. la prietena mea nu i-am mai zis ca a aflat si ady ca se supara.in fine.
Eu acuma 4 zile am fost plecat la bistrita, ady ala a intrat pe prietena mea si a intrebat-o mai stai cu rares(adica eu), si face ea ca nu, si dupa ady a intrebat-o vrei sa fii prietena mea si ea a zis da. Si ea statea si cu mine si cu el. cu el statea doar de 3 zile.
Si miercuri seara eu am ajuns acasa de la bistrita, si a intrat ady ala pe mine si m-a intrebat mai stai cu mihaela(prietena mea), eu da de ce? si face el pai si eu stau cu ea de 3 zile. Ady ia trimis conversatia a mea cand m-a intrebat daca mai stau cu ea. Si dupa ea mi-a zis mie pe facebook sper ca nu mai stie nimeni de noi, si fac eu nu cine sa stie? si mi-a trimis conversatia ce am vb eu cu ady, si face ea serios? serios rares? pa nu mai stie nimeni! foarte fain, si fac eu *** te-ai suparat? si face ea lasa-ma rares, si fac eu, mi-a zis ady ca stai si cu el, si face ea ce dracu e cu voi? si fac eu serios asa mi-a zis acuma am si dovada, si face ea lasa-ma, si mi-a dat block si pe facebook si pe wapp. Dar mi-a scos blocu de pe facebook, ca eu am vb cu frateso sa-i zica sa-mi scoata bloku, si mi la scos chiar in seara aceea, dar nu-mi acepta cererea de prietenie. Aseara am intrat pe wapp si am vazut ca ma deblocat si pe wapp.
Si ady i-a zis ca sa aleaga intre mine si el, si face ea ca in urmatoarea zi ai da raspunsu, in urmatoarea zi ady a intrat pe ea si face pe cine alegi, si face ea nu pot vorbi acuma, si face el zi-mi acuma raspunsu si face ea nu pot acuma. si face el cu mine ai terminat-o si face ea ok..pa. mi-a zis ady ala ca mi-a lasa mie, el vroia doar sa-si bata joc de ea. in fine.
Eu i-am scris la prietena mea un roman intreg, si ea mi-a raspuns inapoi cu urmatorul mesaj: Si de ce trebuia sa îi zici ca stai cu mine? Ti-am zis ca nu vreau sa stie nimeni dar se pare ca... Eu nu i-am mai scris inapoi.

Eu inca o iubesc foarte mult, si vreau sa ne impacam, nu stiu ea, stiu ca e suparata ca nu i-am zis de ady ca a aflat de noi, si eu sunt suparat ca m-a inselat. de cand ma deblocat pe fb in seara aia mi-a scris doar raspunsu ala, in rest nimic, nu stiu ce sa fac, nu mi-a scris deloc, am asteptat sa-mi scrie ea dar nu mia scris.sunt despartit de ea de 3-4 zile (adica de miercuri seara de cand am ajuns de la bistrita). de salutat ma saluta pe drum.

Va rog frumos ajutati-ma ce sa fac, cum sa ma impac cu ea?

5 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Hey! Stiu ca nu e treaba mea dar nu iti merita atentia!
Se comporta cu tine precum o carpa si tu tot o iubesti?
Te-a abandonat pentru unul care a intrebat-o o singura data daca "vrei sa fii prietena mea" si ea a zis da.
Este o ciudata...Si ce daca stie lumea de voi? Ce e asa de rau? A murit cineva, s-a intamplat ceva din cauza asta? Nu! Omule, nu iti merita atentia... Incearca s-o uiti.Cine te abandoneaza in felul acesta? Pleci si tu o zi si gata cand vii ziua urmatoare nu o mai vezi.
Ti-a dat block si pe fb si pe whatsapp.
Dupa mine relatia voastra este capout! Nici nu-ti merita atentia! Tu ii vrei binele si ea te trateaza ca omul invizibil. Ai fost jucaria ei. (Scuze...)
Nici nu merita sa te impaci cu ea, chiar daca ea ar fi ceea ce si-ar cere scuze.

Daca, sa zicem ca esti disperat dupa ea atunci spune-i tot ce simti, absolut tot si las-o sa decida. Mai mult de atat nu ai ce sa faci.
Daca totul a fost un joc pentru ea si nu simte nimic atunci chiar nu mai ai ce sa faci.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uit-o. nu te merită.

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Inca mai vrei sa te impaci cu ea?

| AmxMod explică (pentru ﭿTroubledSoul):

Da

| ﭿTroubledSoul a răspuns (pentru AmxMod):

Scuza-ma ca iti spun asta, dar esti prost. Te va insela din nou, cu prima ocazie. Mai poti avea incredere in ea?