| ioanacoruga4567 a întrebat:

Salut.Am contul meu personal de Instagram care este asociat cu Facebook. Ideea e că acum mult timp am creat un cont fals de Instagram cu alt nume pentru a spiona o persoana(crush), i-am trimis și mesaje in privat etc, oare e posibil să își dea seama că sunt eu având în vedere că am adăugat la acel cont acelasi număr de telefon ca la contul meu personal? Contul l-am dezactivat până la urmă, dar mă gândesc că poate a aflat în vreun fel că sunt eu, contul era dat pe privat, dar oare e posibil sa fi aflat că aș fi fost eu? Că am primit atunci follow de la o persoana pe care o cunosc și ma gândeam de ce mi-a dat follow...

6 răspunsuri:
| Îmirăspunzi2883 a răspuns:

Nu, dacă nu erai conectat cu Faceboc-ul pe contul fals.

| ioanacoruga4567 explică (pentru Îmirăspunzi2883):

Eu nu îmi aduc deloc aminte daca era asociat contul de Instagram cu Facebook-ul, se activează automat? Eu doar am adăugat același Nr de tel ca la contul personal, și nimic mai mult, oare se asociază automat cu Facebook sau trebuia să fac eu asocierea? Raspunde-mi te rog, am mare nevoie. multumesc

| Îmirăspunzi2883 a răspuns (pentru ioanacoruga4567):

Poți să intri pe contul tău fals?

| Îmirăspunzi2883 a răspuns (pentru ioanacoruga4567):

Poți să intri pe contul tău fals?
Ai pus aceași adresă de E-mail?

| ioanacoruga4567 explică (pentru Îmirăspunzi2883):

Nu, l-am șters definitiv, stiu că am pus același Nr de tel, dar nu știu de email

| Îmirăspunzi2883 a răspuns (pentru ioanacoruga4567):

Nu își va da seama dacă nu ai aceași poză de profil, dacă postezi aceleași lucruri etc