| piticu123 a întrebat:

Am cunoscut o fată și după 1 săptămână mi-a spus că îi place de mine. După 2 zile de "relație" mi-a spus că ea nu-și dorește o relație și că vrea să fin doar prieteni. Deși nu mi-a convenit deloc situația am acceptat. Câteva zile mai târziu mă trezesc că îmi zice că vrea să avem doar anturaj comun (am cunoscut-o prin intermediul iubitei unui tovarăș) și atât, iar de atunci nu am mai vorbit deloc. Azi, tovarășul al cărei iubite mi-a făcut cunoștiință cu fata în cauză m-a invitat mâine la el acasă la un party, unde o să vină și ea, și l-am intrebat dacă am vreo șansă să rămân singur cu ea să vorbim, iar acesta mi-a zis să stau cuminte că ea 'NU MĂ SUPORTĂ'. Ce aș putea să fac în această situație?
Scuze dacă am greșit categoria.

4 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Simplu, o ignori si aia e, iti vezi de treaba ta, eventual incerci sa socializezi si cu alte fete si asta e.

| piticu123 explică (pentru OldSoul):

Problema e că sunt cam timid, și când vreau să vorbesc cu o fată o cam dau în bară.

| peperonies a răspuns:

Spune-i ca ai destui prieteni si nu mai vorbi cu ea.

| Gonrax a răspuns:

Fetele sunt bătute în cap