| alexandra_2113 a întrebat:

am o alta problema : baiatul cu care am stat acum s-a impacat cu fosta prietena...si nu ii inteleg comportamentu...cu mine se comporta exemplu adica de parca nimic nu s-ar fi intamplat.si azi mi-a spus adevarul
vreau sa stiu, daca ma puteti lamuri, de ce a facut asta? sad

Răspuns Câştigător
| medgirl a răspuns:

Asa sunt unii,se comporta frumos,de parca tot e bine,dar pe la spate-vezi si singura ce s-a intimplat,presupun ca ti-ai pierdut increderea in el si ai dreptate pentru ca nu se procedeaza astfel cu o persoana fata de care ai sentimente sau ea are fata de tine,in fine, explicatia ti-o poate da doar el, dar cert este faptul ca nu mai merita atentia si timpul tau!

3 răspunsuri:
| Eka7Lyzza a răspuns:

Nesimtit laughing sincer, fara suparare. dk nu era nesimtit iti spunea de la bun inceput.

| Oanna99 a răspuns:

Cred ca a vrut sa isi bata joc si tu chiar ai pus suflet.Asa sunt baietii in ziua de azi. foarte nesimtit.

| alintush15 a răspuns:

Si totusi nu prea am inteles intrebarea, sorry! Poate scrii mai in detaliat sau mai concret!

O zi buna!