| andrei1121 a întrebat:

Salut am o intrebare dar sa nu radeti eu vreau sa stiu la cati ani si unde pot sa intru si eu in armata ca inainte erea obligatorie dar acum nu stiu si imi doresc mult sa ma pot inrola in armata sa ma duc si eu in Irak astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Trebuie sa ai 18 ani impiniti, sa nu fi tu intretinator de familie, cat despre inrolare intreaba la orice unitate militara pe ofiterul de serviciu unde au punctul de inrolare in orasul tau.
BAFTA!