| BigDaddy a întrebat:

Salut.Am o problema cu Dead Space 3 si nu stiu cum sa o rezolv.Cand deschid jocul sunetul se aude intrerupt si nu se intelege nimic si jocul imi face un lag imens.Am dat toatul la low si am dezactivat umbrele si toate alea am dat si rezolutia la minim.Stiti daca pot da rezolutia cumva pe 860x600 sau mai mica.Am cerintele necesare.Nu stiu ce sa fac.Stiu ca jocul este foarte nou a aparut acum cateva zile dar vreau daca nu stiti cum sa rezolvati macar o parere.

Răspuns Câştigător
| Doru_Mihu_1991 a răspuns:

BigDaddy mie mi-a scris cineva ca ar trebui sa intru in contro pannel, sound and speekers si dupa proprietati si advanced si sus undeva bifezi 16 bit 44100 Hz. daca te ajuta asta cu ceva, sa iti fie de bine; pe mine nu m-a ajutat cu nimic

2 răspunsuri:
| HueyFreeman a răspuns:

Simplu, iti cumperi un PC ca lumea.

| Doru_Mihu_1991 a răspuns:

Bine akagaminoshnks esti tu destept si ai si bani ca sa iti iei comp smecher, eh uite ca esti prost si nai nevoie pentru jocu asta de calculator "avion" eu am un comp de vreo 10 ani cred si merge la very high DS 3 doar ca am aceeasi problema cu sunetul...deci? cinei prostu tu sau noi?laughing