| Alverto a întrebat:

Salut, am o problema cu Instagram-ul:

Nu merge să îmi fac doua cont-uri.
Îmi spune că nu s-a putut face acțiunea, ceva de genu
Daca mă deconectez de la primul mi-e frică că apoi nu v-a mai merge nici primul
Am dat report si la cei de la Instagram (in engleza) dar nu s-a rezolvat nimic...
Știți voi ce ar putea fi de nu merge să îmi fac doua conturi?

2 răspunsuri:
| 123456789051anonim a răspuns:

Eu pentru am face 2 conturi de Instagram, m-am deconectat de pe primul cont și mi-am făcut un al doilea cont.

| Alverto explică (pentru 123456789051anonim):

Pai da. dar nu îmi da voie sa îmi fac al doilea cont, cred că am încălcat regulile comunității mai demult