| Katalin_Kata_1991 a întrebat:

Am o problema cu netul, am net de la clicknet si mi-am luat un alt pc si pe cel vechi am avut instalat windows xp si a mers. Dupa 2 zile am luat de la cineva un pc si am instalat windows 7 si nu merge. Am fost cu el la persoana care am luat-o si mi-a aratat ca merge si mi-a zis ca e de vina modemul, el nu are. Net de la clicknet si am chemat specialisti, au venit s-au uitat si au pus prin laptopul lor si lor le merge dar au windows xp pe laptop am bagat si placa de retea prin Usb si nu merge. Care sa fie problema?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie driver care sa se potiveasca la cu windows 7 si placa ta de retea. Descarca 3DP Net de la un prieten, pune-l pe un stick si dupa baga-l la tine in pc si instaleaza-l. Mult succes!