| FlorinAlex7 a întrebat:

Am o problema si nu stiu cum sa o rezolv sper ca ma veti ajuta voi. Eu am o prietena din alt oras si de ceva timp am pierdut legatura si nu mai dau de ea sub nici o forma stiu adresa unde sta dar pana sa pierdem legatura s-a mutat de la adresa respectiva si in buletin are adresa cea veche. Ce pot face sa o gasesc daca ma duc la ea in oras? Va rog mult sa ma ajutati vu un raspuns bun, dau FUNDA. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Este atat de important?
Pai caut-o pe Facebook sau pe la prieteni apropiati sau familie trebuie sa stii pe cineva.E greu sa mergi intr-un oras strain sa cauti o fata oarecare

| FlorinAlex7 explică (pentru Freya1):

Nu are Facebook si nu stiu pe nimrni din acel oras