| LastControl a întrebat:

am parul brunet si as vrea sa imi fac suvite albastre cu nuantator, ma gandeam la ceva putin mai deschis, asta nu stiu inca.
Imi puteti recomanda un nuantator bun sau sa imi dati cateva sfaturi?

4 răspunsuri:
| MetallZuZ a răspuns:

Pai daca esti bruneta..cu nuantator nu prea o sa iti iasa albastru deschis cum vrei tu sau chiar de loc, incearca cu albastru de metil si o sa iti iasa tot putin mai deschis decat cu nuantator. Funda? :*

| LastControl explică (pentru MetallZuZ):

Sunt baiat laughing. cu albastru de metil mi-e frica sa nu-mi iasa verde thinking

| MetallZuZ a răspuns (pentru LastControl):

Mi-am dat seama. Si no sa iasa verde decat daca pui rivanol ca spartu' laughing