| Anonim0727 a întrebat:

Salut,am și eu o întrebare dacă m-am încadrat sa iau bursa și deja am depus dosarul la liceul care sunt și ma transfer acum între module la alt liceu voi lua bursa pe cele doua luni pe 15 noiembrie?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Transferul intre module NU este posibil!
Te poti transfera abia la anul in August-Septembrie cu 1-2 saptamani inainte de inceprea clasei a X-a, ca nu se mai fac favoruri pentru elevi care nu au intrat din prima si acum vor sa profite de transfer sa se mute.

Deci, la anul, in aug-sept faci cerere de transfer si dai examenele de diferenta. Intre timp, ai grija sa nu ai absente, corijente si note proaste, ca risti sa nu mai fii eligibil.

| Anonim0727 explică (pentru Violleta2022):

Sunt clasa a 12 a nu a a 9 a, am vorbit la liceul respectiv și se poate efectua transferul

| dullcat a răspuns:

Buna.Intreaba la secretariat.Succes.