| Sellak a întrebat:

am si eu o problema. am un procesor AMD Athlon Dual Core de 3 Ghz 4 GB RAM DDR 3 placa video nVidia GeForce GT - 220 1GB pe 128 de biti GDDR3 si nu stiu de ce mama naibi imi sacadeaza GTA IV.. nu vreau raspunsuri gen... curatal de praf sau are virusi. pentru ca il curat de 2 ori pe luna si virusi nu are.

Răspuns Câştigător
| danutzu96 a răspuns:

Cred ca sunt setarile video incearca sa le dai la minim si vezi ce se intampla

| Sellak explică (pentru danutzu96):

Problema rezolvata laughing nu stiu ce avea de sacada. am dat un rr si nu mai avea nimic laughing

2 răspunsuri:
| R3DAOT a răspuns:

GTA IV LAG FIX : calculatoare.ucoz.net/forum/13-81-1