| ulquiorraOrochimaru a întrebat:

Salut,am trecut clasa 8 si ma gandesc ca peste un an trebuie sa dau la un liceu,dar nu ma pricep la nimic,la romana mate fizica sunt varza,doar la desen ma pricep foarte putin, nu stiu ce sa fac cu viata mea..ps sunt din București, dau fanta celui mai bun răspuns.

1 răspuns:
| Andrei281040 a răspuns:

Pai daca zici ca nu te pricepi la materiile astea, parerea mea ar fi sa alegi un liceu tehnologic. Nu scapi de orele astea dar nu sunt asa multe.