| Viorellilo07 a întrebat:

Am un Card de memorie Micro SD la care am uitat parola. Cum as putea sa mi.o schimb/sterg fara a fi nevoie de adaptor, cablu de date sau alte chestii de genul asta?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cu radiera! Alooooo! Cum dracu' sa stergi un card fara sa-l bagi intr-un dispozitiv?!

| Viorellilo07 explică (pentru Salontanul):

Fara sa folosesc adaptor pentru pc sau cablu de date...

| Salontanul a răspuns (pentru Viorellilo07):

Se poate sa-l formatezi cu telefonul daca ai un smartphone. Dar s-ar putea (mai mult ca sigur) sa-ti ceara codul. Altfel nu se poate de cat cu adaptor.

| 亚历山 a răspuns:

Prin format...Da pierzi toate datele de pe cardul sd