| AdytzTheWolf a întrebat:

Salut, am urmat si eu in antrenament (facut de mine) pentru imi mari masa musculara, m-am tinut de el, mi-am facut ceva muschii si i-am rugat pe colegi sa imi zica daca munca mea a dat roade(munca asta a fost de 5 luni), si ei mi-au zis ca nu am cine stie ce, am muncit 5 luni de zile si abia daca am ceva, colegi mei de liceu abia daca muncesc si au abdomen si maini foarte bine facute, va rog ma puteti ajuta, deci sa imi ziceti un antrenament dimineata inainte de scl si seara care ar da roade, deci sa imi spuneti ca la copii de gradinita ca sa zic asa, pas cu pas, va multumesc anticipat aa si am uitat sa mentionez, un antrenament care sa il fac acasa as dori, multumesc

1 răspuns:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Mananca inainte de culcare pentru ca in timpul somnului asimileaza mai bine energie.