| Ionut8943 a întrebat:

Salut, as avea nevoie de ajutor intr-o privinta.
Acum ceva timp o fata s-a mutat la noi in oras (verisoara cu un prieten de-al meu), acel prieten m-a intrebat odata daca e frumoasa si daca as vrea sa o regulez (sa nu fie ceva deranjant). Eu am spus "da, e ok fata", dar chestia naspa e ca are iubit. Prietenul meu de care am specificat s-a dus si i-a spus tot, ca e buna ca e nu stiu cum. De atunci ma tot face prost si nu stiu cum (scuze pentru cuvant) si nu mai suport. As fi vrut sa nu-i fi spus chestiile astea si mi-e tot frica sa dau ochii cu ea (mai sunt si introvertit). Ma barfeste oriunde si mi-e si jena sa o bat ca dupa vine ma-sa la mine si plange. Nu mai suport, dau si funda.
Va rog sa nu radeti, stiu ca suna ridicol ce-am spus dar nu mai pot tine.

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Si eu ma gandeam ca numai in comediile americane vezi asta...
Du-te si reguleaz-o,daca ai cu ce si poti, apoi poate iti da o nota si de ce nu, o eticheta...
Dar daca esti inrovertit, mi-e mila de tine in general, nu doar la faza asta!

| Ionut8943 explică (pentru ROB3RT89):

Mersi de raspuns, am vorbit cu ea si s-a calmat. Observ ca nu sunt asa introvertit cand stau linistit. Thanks btw happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parca nu toti baietii vorbesc despre fete...