| x2gk9r a întrebat:

Salut...
As vrea un sfat...
Aseara nu mai stiu le ce m-am gandit si mi-am adus putin aminte si acum sunt foarte agitat si nu imi mai aduc aminte, eu deja incep sa cred ca am Deja Vu.
Voi ati patit asta?
Vreau un sfat va rog

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Toata lumea are stari de deja vu macar de cateva ori in viata.Incearca sa te linistesti, iti veti aminti mai usor daca esti calm si ai mintea limpede, nu frenetica si panicata.

| x2gk9r explică (pentru dullcat):

M-am gandit la 2 lucruri de o data si nu mi-am adus aminte cat de cat de ele dar am incercat cat de cat si mi-am adus aminte cat de cat daca mi-am adus aminte cat de cat inseamna ca doar alea au fost?

| dullcat a răspuns (pentru x2gk9r):

M-ai pierdut.laughing Incearca sa folosesti si niste semne de punctuatie.

| StoicAnalysis a răspuns (pentru dullcat):

Eu am incercat sa descifrez ce vrea sa spuna de vreo 4-5 ori. Asa de confuz nu m-am simtit de la examenul de bacalaureat. E foarte confuz pentru mine sa inteleg cuvintele "cat de cat" de 4 ori in aceeasi fraza. Daca reusesti totusi sa descifrezi, ma anunti si pe mine. Poate sunt imbecil si nu ma duce bibilica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Am avut mai multe deja-vu-uri de-a lungul vieții.