| Hshshajj a întrebat:

Salut.
Caut o culegere/carte alba pentru examenul de bacalaureat pentru matematica tehnologic care e plina de variante de bacalaureat.
E alba si e cu variante de bac 2023 si nu o gasesc, o caut de 5 zile.
Poate stie cineva si ma poate ajuta.
:/

3 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Eu îți recomand să lucrezi variantele postate pe internet.
Te scutești de niste bani aruncați.
Uite aici un site plin de variante:
https://profesorjitaruionel.com/bacalaureat-tehnologic-pedagogic/

Timp și răbdare să aihappy
Btw, ai și baremul la unele, deci te și poți verifica.
Fundiță?on the phone

| Sportacus123 a răspuns:

La mate nu trebuie să faci nimic, toate exercițiile se fac la fel. Axează-te pe celelalte două materii! Iei minim 7 la mate fără să-nveți nimic!

| dullcat a răspuns (pentru Sportacus123):

Nu este deloc asa. Daca asta a fost experienta ta, pentru altii e diferit. Exista si elevi care chiar sunt constiinciosi, deci doresc sa lucreze cat mai multe variante.