| JK000 a întrebat:

Ce pastile de slabit recomandați?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nici una, fac rau

| JK000 explică (pentru mgtow):

Nu imi pasa

| anonim_4396 a răspuns (pentru JK000):

Dacă nu-ți pasă de faptul că pastilele fac rău, e strict problema ta. Dar nu te mira mai târziu de problemele care vor apărea și nici întreba după de tratamente pentru respectivele. Știu că la momentul actual nu realizezi gravitatea posibilelor probleme, e la fel ca și înfometatul pe termen lung, nimeni nu realizează cât de urâtă e gastrita până nu faci tratament.

Nici măcar nu știu de ce-s autorizate asemenea pastile, când există n modalități pentru slăbit, mult mai sănătoase.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Multa mancare verde, care nu este moarta. Si nu este nevoie sa renunti la cealalta.

| Andreeush a răspuns:

Nu sunt bune pastilele.

| Diana1306 a răspuns:

Buna! Eu iti recomand un site unde poti sa gasesti mai multe tipuri de pastile dar si detalii suplimentare despre acestea: https://www.gardianul.ro/ingrijire/cele-mai-bune-pastile-de-slabit/

| Chetniks a răspuns:

Deficit caloric, ceai verde si sport. Daca placerea ta e sa dai banii pe pastile de slabit inseamna ca n-ai cap.

| anonim1264734 a răspuns:

Xanax