| toxiclife a întrebat:

Salut, cine ma poate ajut cu o problema in materie de pc? Stie cineva daca pot afla ce parole am avut in trecut pe userul de la pc? Stiu parola curenta nu is fustrat de ala care i-a parolat masa pc si vrea sa sparga pass, vreau doar sa aflu o parola din trecut daca se poate vedea.

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Salut!
Fosta parolă? Nu poți, cel puțin așa sunt de părere. Poți doar să schimbi sau să recuperezi parola curentă cu Ophcrack.