| salajeanul a întrebat:

Salut, credeti ca hotelurile de caini din Occident sunt dovada ca capitalismul i-a indobitocit rau de tot pe oameni?

2 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Sunt dovada de normalitate, daca pleci in concediu si nu ai cui lasa cainele il lasi acolo cateva zile fara sa stai cu grija ca i se intampla ceva sau ca ramane nemancat.
Daca ai avea caine ai intelege situatia.

| salajeanul explică (pentru CataC):

Dar nu as intelege situatia in care ai arunca mii de euro pentru un caine in hoteluri de lux... Si plus de asta exista apropiati care sa ii arunce zilnic de mancare la caine cand esti plecat.