| KindKid17 a întrebat:

Cum sa am mai mult tupeu in mine? Adica. la sport nu prea sunt bun, in clasa. cativa se iau de mine. cred ca pentru ca-s mai bleg. Si. as vrea sa fiu mai tupeist. Si arat bine. Fetele se baga cu mine in seama. Dar ma emotionez. si zic prostii. Ajutati-ma pls! FUNDA

3 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

De ce vrei sa fii altcineva? Fii tu insuti. Trebuie doar sa lucrezi la increderea de sine cand vine vorba de fete.

| visulmeu a răspuns:

Salut!

- Daca vrei sa fii bun la sport, trebuie sa-ti doresti sa fii cel mai bun, trebuie sa dai tot ce poti. Fraierii din clasa ta, sa nu se mai ia de tine, trebuie sa fi mai dur, mai crud, mai nemilos, Adolf Hitler, Iosif Stalin. Trebuie sa le intorci favorul, si daca se tot iau de tine, un pumn, doi le oferii, o sa ai probleme in scoala, dar scapi de ei.

| trandafirulnegrudininimata a răspuns:

MAI,te pui intr-o zi dupa ore si il ei pe unu la bataie macar sa ii faci vanataie, apoi nu se mai ea nimeni de tine. Bafta