| Adriannn90 a întrebat:

Salut,Dacă am depus doar copia buletinului la o şcoala auto şi mai mult nu am depus nimic,nici măcar nu m-am iscalit caam intrat la ei la şcoala, acum le zic să ma scoata din baza de date numai decât pentru a depune actele la alta şcoala, ei zic că peste 2 saptamani, o luna... spuneti-mi va rog frumos în cat timp se scoate, eu ştiu ca se scoate intr-o minuta dacă vor...dar ei nu vor. Spuneti-mi va rog mult ce să fac! Multumesc mult!

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pai si ai incercat sa te inscrii la alta scoala si ti-au zis ca nu se poate ca esti inscris la alta scoala?

| Adriannn90 explică (pentru lpavel):

Da,dar cat dureaza exmatricularea chiar luni dezile?

| Adriannn90 explică (pentru lpavel):

Da...dar chiar dureaza luni o examtriulare? în plus eu nu am semnat niciun act ca invat la şi nu am dat nimic bani

| lpavel a răspuns (pentru Adriannn90):

Eu nu cred ca va fi o problema... depune actele la o alta scoala!