| iulian20201 a întrebat:

Salut, daca am depus o plangere la inspectorat in legatura cu un profesor care ne obliga sa pornim camerele, ar exista consecinte?

Răspuns Câştigător
| isemilia a răspuns:

Parca s-a dat o lege in acest sens. Insa trebuie sa ai grija cu el, e posibil sa se razbune. Nu te gandi ca mai e doar un an, fiindca poate face destule. Incearca doar sa nu te pui pe partea lui neagra, lasa-l sa creada ca esti neutru / neutra.

| iulian20201 explică (pentru isemilia):

Un an ma refer o luna, in orice caz multumesc mult de raspunsuri happy

4 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Singura problema e sa nu afle profesorul ca daca e razbunator de fel o sa te tina minte

| iulian20201 explică (pentru Furnicuta000):

Oricum mai am un an si indeferent ce nota mi-ar pune nu are ce sa imi faca dar in orice caz... de ce s-ar razbuna. pentru ce, ca scrie negru pe alb ca e ilegal sa oblige camerele pornite daca nu, absente

| iulian20201 explică (pentru Furnicuta000):

In mare parte ma refer sa nu am probleme cu liceul, oricum voi incerca sa retrag totul