| Y3aaHH a întrebat:

Cum pot reclama un profesor la inspectorat?

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus!
Părintele adresează sesizarea conducerii şcolii (directorului) iar dacă problema nu se rezolvă o va înainta inspectoratului scolar.
O zi cu zâmbet şi gânduri limpezi!

4 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Esti un tip de 17 ani, din Bucuresti cu multe curiozitati. Pana acum a cautat un avocat/procuror/judecator, apoi ai vrut sa-ti dam porecle pentru o profesoara blonda, care te enerveaza... si acum, banuiesc, vrei sa o reclami si la inspectorat. Eu ce sa-ti mai spun? Urmeaza sfaturile pe care le-ai primit deja, dar gandeste-te de doua ori, daca este corect ceea ce faci. Toti din jurul tau sunt vinovati, tu chiar nu ai nicio vina? Vai! Ale adolescentei valuri...

| Y3aaHH explică (pentru elena):

In primul rand nu te intereseaza pe tine de ce vreau sau pe cine vreau sa reclam la inspectorat.acum te crezi si detectiv ca te-ai uitat la intrebarile mele si ai tras o concluzie de Sherlock Holmes si ai zis ca daca ma enerveaza o profesoare de matematica vreau s-o reclam la inspectorat? Te-am pupat

| elena a răspuns:

Imi place...esti istet. Hai, te pup si eu!

| zozo74 a răspuns:

Practic va deplasati cu un parinte la inspectoratul scolar judetean si cereti sa vorbiti cu inspectorul (audienta) si is spuneti apoi scrieti si o declaratie, cam atat. Mult Succes Fundita?!