| Kolors a întrebat:

Salut.Daca merg la un cabinet oftalmologic pot sa iau lentile de contact? Port ochelari de 1an.Se pot cumpara si lentile in afara de ochelari de acolo?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Poti folosii lentile de contact doar daca ai dioptrii pentru distanta, adica cu minus.
Bineinteles ca se gasesc la toate centrele sau magazinele oftalmologice.

Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se pot cumpara. Se pot cumpara lentile colorate sau cu dioptrii, depinde de oferta lor.