| TeoDrop a întrebat:

De ieri am facut un jurnal, impreuna cu o prietena foarte buna ( si dam caietul una alteia cate o zi.ca sa scriem ). ma puteti ajuta? ce sa scriem? avand in vedere ca nu iesim impreuna zilnic. multumesc frumos. cel mai detaliat raspuns, funda :*.

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Păi nu trebuie să-ţi spunem noi ce să scrii, tu scrii ceea ce-ţi trece prin minte, gândurile tale, ideile tale, vise, întâmplări haioase. Scrie ce e în mintea ta, asta e important pentru că peste câţiva ani când ai să reciteşti o să-ţi placă. Baftă!

| SweetyNuta a răspuns:

Bună... În jurnal ar trebui să scrieți cele mai frumoase clipe care vi s-a întîmplat pînă acum, momentele de spaimă împreună, visele voastre, gîndurile, momentele care v-au rămas în memorie, ceea ce faceți mai des, momentele ciudate, și multe altele... Vă doresc să aveți o prietenie bazată pe încredere.
Succese!

| s3xy0girl20 a răspuns:

Scrieti ce vi s-a intampalt frumos, rau in ziua respectiva si cat de mult te bucuri ca ai o prietena asa buna cu care sa imparti bunele si relele, crede-ma baietii vin si pleaca gasesti destui la fiecare colt de strada dar o prieten adevarata f greu! crede-ma ca situ cum esa pierzi o prietena adevarata si sate simti vinovata, poate vorbele mele ti se par plictisitoare dar eu iti spun asta pentru ca ma bucur pentru tine, ca vezi si u cum e sa ai o prietena f buna, sper sa nu va certati niciodata si bafta in continuare:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai frumoase amintiri cu voi ce ati mai facut pe la scoala si din astea daca vri intra pe id-ul asta : sandybell_sandy plz intra sa vb