| Onutzyk a întrebat:

Salut din nou!
Mai demult [acum vreun an] mi-am parolat laptopul, dar dupa 3-4 zile parola nu a mai mers si am fost nevoita sa il duc la reparat at wits' end...
Acum vreau din nou sa imi pun parola... Credeti ca risc sa nu mai mearga din nou?
P. S.: [daca va ajuta cu ceva] Am w7 ultimate [original, nu e piratat big grin] si laptop dell...
Dau fundita big grin

2 răspunsuri:
| myrcea_2787 a răspuns:

Mai bine nu te-ai risca sa til parolezi din nou si eu mi-am parolat calculatoru si cand incercam sa intru pe calculator mi se inchidea deci mai bine nu til parolezi

| Raluuux a răspuns:

Cred ca e mai bine sa nu-ti mai pui parola...mai bine nu risti... Oricum, pana la urma faci cum vrei happy