| callmeryoko a întrebat:

Salut! Doresc sa practic un sport gratuit, insa nu am idee unde as putea face asta. Cateva recomandari? Am aproape 15 ani, sunt fata si locuiesc in Iasi.

4 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Intereseaza-te la scoala daca la Palatul Copiilor exista vreun cerc pentru sport! Sau chiar un club sportiv.Iti alegi tu de acolo.

| Apokales a răspuns:

In casa sau afara. Sportul este gratuit. Poti merge, alerga, sa faci calistenice, circuite in care sa introduci mai multe exercitii. Fii creativa.

| callmeryoko explică (pentru Apokales):

Multumesc! Unele din aceste lucruri le-am incercat, insa recunosc ca nu m-am exprimat destul de clar, ma refeream ca as dori sa practic un sport in sensul de handbal/baschet/volei/tenis s-a.m.d.

| Apokales a răspuns (pentru callmeryoko):

N-am idee in cazul asta. Trebuie sa ai prieteni ca sa practici gratis sau poate sa faci parte dintr-un club care sa te antreneze si sa profite de munca si talentul tau. Nu stiu, zic si eu.