| Andrei6814 a întrebat:

Salut,eu sunt Andrei trec clasa a 5-a si am in clasa o fata de care imi place mult dar ea nu ma place,si fac tot ce vrea, cum pot sa o atrag? Macar sa ma mai intrebe si ea ce fac sau sa vorbeasca cu mine pe facebook. Funda primului raspuns!

Răspuns Câştigător
| Me27 a răspuns:

Eu zic sa te gandesti daca acea fata te merita. Din descrierea pare ca ea cam profita de tine.
Ca sa te placa nu trebuie doar sa faci tot ce vrea.Acum e vacanta iesi cu ea des pe afara si vorbiti (nu numai despre ea) asa poate o sa ajungeti la ceva.
Succes! happy

| Andrei6814 explică (pentru Me27):

Esti tare omule, merci! 1

| Me27 a răspuns (pentru Andrei6814):

Cu placere
Daca mai vrei sfaturi in domeniul asta, trimite-mi mesaj happy

7 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Devin-o prietenul ei. Staţi mult de vorbă. Nu trebuie să faci tot ce îţi cere, aşa ea va crede ca poate profita de tine
Baftă!(:

| pufuletziii a răspuns:

Incearca sa te bagi in vorba cu ea, o intrebi ce mai face. Fa-o sa rada, atunci o sa te simpatizeze.big grin Dupa ce v-ati cunoscut putin, poti sa o invii intr-un parc, la o plimbare, la film... Sper ca te-am ajutat!happy Succes!

| vladv26 a răspuns:

Intra cu ea in vorba, nu astepta sa faca ea primul pas, fa tu primul pas, invit-o la un suc

| Anonimm144 a răspuns:

Heeeei puppy dog eyes, pai eu iti zic sa te imbraci si tu mai bine, sa te aranjezi, asa. sa o inviti in oras, sa fii politicos cu ea, sa o ajuti, etc.
succes!

| sprinteralberto a răspuns:

Pai. in primul rand nu o sa trebuiasca sa te dai mare pe langa ea fii tu insuti. vorbeste cu eawinking nu o ignora cunaste-o mai bine. Daca este suparata incearca sa o intrebi " Ce ai patit? "winking Multa Bafta fratewinking