| NYØ2002 a întrebat:

Salut.Eu sunt mai creol la față si de asta nu mă plac fetele.Este posibil sa ma deschid cu timpul? La mine bunicamea e alba ca laptele, mama si tata sunt mai deschisi ca mine si sotul lui bunicamea e si el creol.
Oare ma deschid peste 2 ani, am 17 ani?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Fetele alea au alte motive să nu te placă, probabil esti timid sau plictisitor și nu știi să le atragi atenția. Că erai creol era ultima problemă dacă erai atrgătător din alte puncte de vedere.
Iar de albit, nu prea cred spre sigur nu

| aXy99 a răspuns (pentru Adry05):

"Că erai creol era ultima problemă "
P-asta s-o crezi tu.

| Adry05 a răspuns (pentru aXy99):

Știu foarte bine cum gândim, îți zic 100% dacă era ceva de capu lui nu le mai păsa. Există tipi care fizic sunt destul de neatractivi și totuși au o grămadă de fete după ei pentru că au carismă, știu să vorbească și să atragă atenția asupra lor. Dacă știi să te faci remarcat și să vorbești, aspctul ajunge să conteze mega puțin.

| aXy99 a răspuns:

"sotul lui bunicamea e si el creol"
Adica bunica-tu?

Nu, nu cred ca te vei albi intre timp.

| NYØ2002 explică (pentru aXy99):

Parintii mei ai fost la fel, ei sunt mai deschisi ca mine la culoare.

| Ryanair8 a răspuns:

Daca acele fete nu te plac fiindca esti creol asta inseamna ca nu te plac cu adevarat. Atunci cand iubesti pe cineva, il iubesti si cu bune ai cu rele. Stai calm. Ai sa gasesti fata care te va iubi asa cum esti.