| Pacquiao a întrebat:

Este bine daca fac 450 flotari la un antrenament si 100-150 tractiuni la un antrenament? Adica ajuta la dezvoltarea fortei si a masei musculare? Icn cat timp?

Răspuns Câştigător
| GeneralR15 a răspuns:

Ajuta foarte mult. In plus daca mai practici si un sport e super bine.
Daca continui sa faci tot asa o sa vezi rezultate in mai putin de 2 luni cred eu

| Pacquiao explică (pentru GeneralR15):

Mersi! happy Sunt slab asa ca constructie..adica nu sunt foarte masiv dar am dezvoltat forta big grin

3 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Nu o sa te maresti, o sa iti inveti corpul sa faca cat mai multe flotari si cat mai multe tractiuni, dar o sa ramai la fel fizic, iar forta o sa iti creasca.

| elninoema a răspuns:

Ajuta