| lliviu a întrebat:

Salut fratilor...maine imi pleaca cea mai buna prietenă in București (se mută), vreau sa ii un mesaj din ala foarte lung, care sa ma țină minte, imi dati cateva idei va rog?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Am un singur sfat sa-ti dau: mesajele lungi nu se tin niciodata minte!
Asa ca, mai bine spune-i ceva scurt si simplu, care sa o impresioneze intr-atat, incat sa-si aduca intotdeauna aminte!

| Madesz a răspuns:

Scrie-i-l din inima.

| HLucian a răspuns:

Salut. Cel mai sanatos sfat ar fi sa scrii exact ceea ce simti, consider ca un mesaj real si original va avea un impact mai placut asupra ei decat unul bazat pe idei. Scrie tot ce iti vine, tot ce simti, de la momente petrecute impreuna pana la trairi. Sper ca ti-am fost de ajutor!