| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ma puteti ajuta si pe mine cu niste sfaturi? Am 16 ani si 1.89 inaltime mi se pare prea mult nu stiu ce sa mai fac, toata lumea se uita la mine. As vrea sa opresc cresterea dar nu stiu cum, ma puteti ajuta va rog?

4 răspunsuri:
| Kajun a răspuns:

Nu trebuie să îți bați capul cu ce te critica lumea, dar daca chiar vrei ai putea sa te apuci de sala și să ridici greutăți deasupra capului.

| AndreiCosminwe a răspuns (pentru Kajun):

Cam ce execitii ar trebuie sa fac daca ma poti ajuta te rog!

| Kajun a răspuns (pentru AndreiCosminwe):

Nu fac sala dar din cate am citit poți face exerciții pentru umeri, dar daca te apuci de sala lucrezi fiecare mușchi in parte că o să arăte urât doar umeri făcuți. Poți întreba pe cineva de acolo și poate te ajută.

| pixeltinker a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa nu iti mai pese de părerea altora, esti foarte bine asa cum esti, crede ma! kiss