| 12Afasa2 a întrebat:

Mai sunt aproape 5 saptamani si trebuie sa imi fac buletinul.
Intrebarea este cum sa ma imbrac, sa ma tund, daca pot sa zambesc putin.chestii din asteaoh go on.
Eu ma gandeam sa nu ma tund pentru ca acum 3 saptamani m-am tuns, sunt tuns in parti si in spate mai scurt si sus si breton cam de 3 cm.Intrebarea este daca trebuie sa ma tund pentru atunci, si daca e bine sa port o camasa mai moderna, in dungibig grin
Funda!

4 răspunsuri:
| nyko06 a răspuns:

Pentru poza de buletin trebuie sa fi serios/a, imbracat/a decent ca e facuta pentru cativa ani buni si te reprezinta si trebuie atentie mare la culori eu stiu ca e bine sa fie culori deschise ca ies mai bine pozele, succes. Daca vrei sa te mai tunzi inainte cu cateva zile te poti tunde, succes.

| marius007 a răspuns (pentru nyko06):

Poi si eu sunt in aceeasi situatie ca el..mai e un pic si trebuie sa fac buletinu
si nu stiu cum sa ma tund.ce freza ma ajutati? dau Funda

| nyko06 a răspuns (pentru marius007):

Buna, pai o tunsoare care sa te avantajeze, poate ar merge si scurt ca e vara deja, depinde mult si de fizionomie happy. Depinde foarte mult de aspectele mentionate si la raspunsul de mai sus sunt foarte importante.

| marius007 a răspuns (pentru nyko06):

Asa am facut.....ma-m tuns scurt/...si acum o sa vad cum am ieist abia asteptbig grin