| elmo a întrebat:

Nu stiu cum sa incep. asa, deci, sunt prieten bun cu o fata de aproximativ 3 ani, am fost impreuna si cateva zile dar atunci nu a rezistat relatia pentru ca trecea peste o relatie mai veche, si am ramas amici. De curand este cu un baiat. Am vorbit cu ea mai mult intr o seara si am aflat ca tine la mine si ea, mult, si a suferit cand eu am fost eu cu o fata. dar nu mi a spus atunci pentru ca a vrut sa ma sustina si sa mi fie amica buna. Acum vreau sa fiu din nou cu ea, o iubesc, mult, dar ea e cu tipul asta, cica tine la el ..si nu stiu ce sa fac, disper. vre un sfat?

1 răspuns:
| Cr1zzu a răspuns:

La problema asta ai 2 variante una din ele este un pic mai nesimntitalaughing) 1: Incearca sai dovedesti cat de mult o iubesti prin gesturi frumoase invit-o la un suc (sa ii spui ca vrei sa iesi doar la un suc asa gen intre amici sa nu creada ca vrei sa faci altceva) iar 2: straight face Punete si tu cu o fata... o sa fie geloasa si cred ca o sa fie mai distanta de respectivulhappy si atunci o sa fie sansa tahappy succes