| Cristi112 a întrebat:

Salut prieteni! Vreau sa imi iau un Audi a6 din `98, motor 1.8, inmatriculata, emisii co2 11g/km, si ca aspect nu mai spun, arata de parca ar fi fost facuta acum 2-3 ani deci la prima vedere iti lucesc ochii cand o vezi, pret 2300 euro, ce spuneti se merita? cat ma costa intretinerea pe un an? piesele sunt scumpe? masina e rezistenta?

4 răspunsuri:
| remusbb a răspuns:

O sa te coste destul de mult inmatricularea + ca e destul de veche, iar in anunt la kilometrii parcursi are 111 km deci proprietarul nu a dorit publicarea km reali deci are destui.

Acum sta la alegera ta!

| Cristi112 explică (pentru remusbb):

Nuu nu, acelea sunt numerele vechi care le-a avut, acum este inmatriculata!

| Adriankuala a răspuns:

Pai in primul rand masina are 15 ani adica valoarea ei este undeva pe la 300 de euro asta daca are pana in 300 de mii de km si este diesel tu iti iei o masina sa stai so repari toata ziua asuclta sfatu meu nu o lua laso acolo