| Adelina14 a întrebat:

Salut.spuneti-mi baieti cum reactionati atunci cand o fata va face o declaratie de dragoste.Am scris o scrisoare unui baiat unde i-am spus ca-mi place si i-am dato vineri de acum luni nici nu stiu cum sa ma comport. Astept sfaturi

Răspuns Câştigător
| corsoandrei a răspuns:

Pai depinde de el, daca te place o sa vina sa vorbiti, dar depinde si de el.Tu trebuie sa te comporti normal. big grin

4 răspunsuri:
| MilkWithCereals a răspuns:

Nu sunt baiat, insa o cunostiinta a procedat exact la fel ca si tine. Baiatu; ui nu i-a picat prea bine, si i-a spus sa inceteze cu aceste copilarii. Acum depinde de atitudinea lui, si daca te place sau nu. Dar sper sa fiti impreuna si sa fie totul ok! :3

| Adelina14 explică (pentru MilkWithCereals):

Si eu sper...
ei daca nu va fi asa nu mai mor de dragoste ca nu sunt eu nebuna)))