| Mateo1234 a întrebat:

Salut. Stiu o fata super draguta de care imi place si avem un prieten comun. Acel prieten mi-a zis ca este indragostita de mine si ca ar trebui sa ii trimit un mesaj. De 2 zile ma gandesc ce mesaj sa ii trimit tinand cont ca nu am mai vorbit cu ea de 1 an... (Sunt sigur ca este indragostita de mine deoarece imi da stalk la postarile de pe Instagram si de pe TikTok)

Răspuns Câştigător
| Bobine a răspuns:

Hmm... Dacă o placi vorbești cu ia, ce-ai de pierdut?
Dacă te întâlnești cu ia pe strada băgate în vorbă. Nu rata această ocazie.
Noroc!

| Mateo1234 explică (pentru Bobine):

Ea locuieste in alta localitate si deocamdata putem vorbi doar prin mesaje. Intrebarea era ce mesaj ar trebui sa ii trimit doar ca probabil nu m-am exprimat bine...

| Bobine a răspuns (pentru Mateo1234):

Găsește ceva în comun, când vezi ceva pe story, la o postare, trimtei mesaj.
Ia dacă te place sunt sigur că o să vorbească cu tine

| Mateo1234 explică (pentru Bobine):

I-am trimis mesaj si acum o sa ne intalnim in viata reala!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

NU trimite tu mesaj, ca vor sa rada de tine!

daca aluia ii place de tine, apai sa faca bine el sa-ti trimita mesaj, asa cum fac toti baietii si cavalerii.

Daca-ti da like-uri la postari NU inseamna ca este indragostit de tine ci ca ii plac postarile tale sau le da din plictiseala. Nu mai fii siguar de ceva ce nu ai habar, mai ales ca nici nu cunosti baiatul ala.

| Bobine a răspuns (pentru Violleta2022):

Aaaa...tu ai citi mesajul?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Bobine):

Tu ai invatat limba romana?
de cand pronumele personal se scrie "ia" in loc de "ea"?
Ia de invata sa scrii corect, ca-i de jale in viitorul tau!

| Bobine a răspuns (pentru Violleta2022):

Bună

Mulțumesc că ai observat!
Se pare că știi să citești, mă bucur și îmi pare rău dacă ești frustrată din cauza întrebări, eu am vrut să-ți zic că ai greșit "genul" atât.

O zi bună

*Ea?