| vladus007 a întrebat:

Sunt absolvent de bacalaureat si as dori sa urmez facultatea de limbi straine din Bucuresti. De ce am nevoie pentru a ma inscrie si ce trebuie sa mai fac? ( habar nu am cu se mananca lucrurile astea si, daca se poate, sa imi explice cineva pe inteles ) Va multumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://lls.unibuc.ro/admitere/

| vladus007 explică (pentru anonim_4396):

M-ai lamurit. Am citit si eu aici si nu inteleg nimic

| anonim_4396 a răspuns (pentru vladus007):

Daca nu reusesti sa intelegi un text simplu ca asta, poate nu e de tine facultatea. Totusi, iti traduc eu, trebuia sa dai click pe ghidul candidatului: http://lls.unibuc.ro/......i-2017.pdf