| IlieRg a întrebat:

Sunt baiat, clasa a 11-a! Problema e ca nu-mi place fotbalul si am in general fete ca prietene. Am un singur prieten foarte bun si de felul meu sunt mai tacut si izolat. Adeseori mi se spunea "fetita" in generala, insa nu m-a afectat deloc. La liceu toata lumea pare sa fie de treaba, nu se amesteca nimeni unde nu-i fierbe oala, desi unii ma vad cam ciudat. Cam ce ar trebui sa fac ca sa devin si eu mai dur? Adica e ceva in neregula cu mine?

Răspuns Câştigător
| Ch0co a răspuns:

Nu, nu este nimic in neregula cu tine. Probabil doar iti place mai mult compania fetelor decat a baietilor. Te intelegi mai bine cu ele decat cu baietii, si nu este nimic rau in asta. Cunosc si eu baieti care stau mai mult cu fetele. Cred ca totul depinde de caracterul oamenilor cu care stai, asa ca probabil tie iti place comportamentul fetelor din jurul tau si te simti in largul tau petrecandu-ti timpul cu ele.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"am in general fete ca prietene"
Norocosule!