| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat si as vrea sa-mi fac parul cret. Cum pot face asta? Ce lungime trebuie sa aiba parul?

Răspuns Câştigător
| Ade44 a răspuns:

Daca esti pletos lasa-ti parul drept, fetelor le plac pletosii cu parul drept big grin. acum depinde e alegerea ta. Il poti face cu ondulatorul e singura metoda pentru baieti zic eu laughing.

3 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Stai ma potol, nu vrei sa-ti iei si niste tampoane?!

| Jimmy9D a răspuns (pentru greyhound):

Ba da esti prost rău ce să zic, al dracu de înapoiat

| DavidTTwowTT a răspuns:

laughing Salut. Daca ai parul cret din nastere, trebuie doar sa il lasi sa creasca, la inceput o sa ti se para iurea ( cand il ai putin mai scurt ) pentru ca parul o sa se ridice si o sa para ca ai cornite laughing (stiu din experienta). Dar daca il ai drept, lasa'l sa creasca cat mai lung apoi ia'ti un ondulator. Sau daca nu ia ca mam'mare bigudiuri rolling on the floor

Apropo, daca il faci cu ondulatorul (de fapt cu orice) nu o sa tina prea mult...

Bafta, sper ca te'am ajutat!