| SdL123 a întrebat:

Salut sunt in clasa a 8-a si mai am putin pana la terminarea ei si am facut o greseala m-am certat cu o profesoara si aceasta mi-a spus ca nu o sa-mi incheie situatia eu am 5 pe primul si acum am 3 note si imi iese tot 5 si nu stiu ce sa fac sa nu ma mai duc la ora?
Mentionez faptul ca am 2 ore pe saptamana am 3 note si nu am nicio absenta la aceasta materie pot sa raman cu media neincheiata sau este obligata sa-mi incheie situatia?

4 răspunsuri:
| Glsukab a răspuns:

Cereti scuze pentru comportamentul tau inadecvat si poate o sa treaca cu vedere

| biiannncaa a răspuns:

Daca profa e a dracu poate sa-ti lase media neincheiata cu una cu doua. Dar daca te duci la ora si stai cuminte, iti inveti si tu ultima lectie profa poate ca va fi intelegatoare. Nu are cum sa te lase tocmai in a8a, cand tu ai examenele si admiterea. Niciun monstru nu ar face asta, stai linistit.

| SdL123 explică (pentru biiannncaa):

Tot stateam pe ganduri cu asta oricum o sa ma duc sa imi cer scuze dar de cand sa inventat asta cu neincheierea situatiei

| biiannncaa a răspuns (pentru SdL123):

Imi pare rau, abia acum am vazut laughing). Situatia mediei neincheiate, din cate stiu eu a fost dintotdeauna.