| anoni1060 a întrebat:

Ajutati-ma va rog! Sa va povestesc cum a inceput.Baiatul de la scoala pe care il plac e mai,, zvapaiat". Din cauza asta, profa m-a pus sa stau cu el in banca, lucru bun.Asta dupa vacanta din ianuarie(vacanta dintre semestre). Inainte, in toamna lui 2010, i-am spus ca il plac, dar am mintit, fiindca nu il plac, il iubesc, iar el a spus ca si el ma place.Acum,dupa vacanta, tot imi zicea ca o iubeste pe o fata, Livia.Ieri nu mi-a mai spus, dar azi, profa ne-a mutat din banca, el cu un prieten al lui, eu cu cel mai prost copil din clasa. Ce trebuie sa fac ca sa revin cu el in banca, sau chiar sa il uit, caci iubirea nu se uita asa de usor?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Incerci sa ii gasesti defectele in loc de calitati si iti vei da seama ca nu e asa de perfect si iti va trece incetul cu incetul. Si sa-ti zic o chestie, daca vei revenii cu el in banca te va ingreuna si mai mult sa il uiti, mai bine muta-te intr-o banca intr-un loc mai retras din care sa nu-l poti vedea [daca exista un astfel de loc]. Incearca cine stie poate da roadehappy. Mult succes!:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cate am inteles eu ai incercat prima data s-a cam faci misto de el...mama ce bine imi pare ca te-ai indragostit de el... tare ar fi sa faca el misto de tine acu. dc dreaku faceti lucruri din astea? dc ii spui ca il placi dar de fapt nul placi.nam inteles niciodata chestia asta la fetelaughing