| indragostit1417 a întrebat:

happy Am 14 ani si sunt baiat, sunt o fire dura neemotiva insa m am cam indragostit de cea mai buna prietena ea avand 17. Are si prietem insa sta mai mult cu mine decat cu el laughing I am spus oata ca o iubesc si mi a raspuns la fel. Ideea este ca nu stiu cum sa procedez mai ales ca are prieten, mi ar place enorm sa fim ma mult de atat

4 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

I-ai spus ca o iubesti!? Si o iubesti? Ce stii tu despre iubire? Ce inseamna iubirea pentru tine? Iti spun eu... sa-i pui mana pe sani, sau "bulaneala". Da-i un cap in gura aluia cu care e si o ai! Eu zic sa ai la tine pentru siguranta si un spray paralizant, in caz ca nu pica la prima lovitura.

| AlexandruParaschiv98 a răspuns:

Incearca,ce daca are prieten? tu spune i ce simti pentru ea, dar sa nu te superi daca ea o sa stea cu amandoi o perioada pana face o alegere.

| mms123 a răspuns:

Nu cred ca ar sta cu tine poate te vrea doar prieten....sau asa cred eu. Ea e mai mare si in general fetele se uita dupa baieti mai mari ca ele