| BBlackHearttt a întrebat:

am 17 ani cam 1.78 as vrea sa ma ingras in 5 luni as vrea sa se cunoasca diferentele ce imi recomandati sa mananc?

Răspuns Câştigător
| Gh3oO a răspuns:

Si eu vreau sa ma ingras si am gasit programul asta
La 9 (la ceai) iar bea ceai cald cat poti de mult acompaniat de prajituri cu ciocolata, frisca si alte bunatati.
La 12-13 la pranz, ciorba de vacuta, burta, perisoare neaparat cu smantana, felul 2 o fripturica buna de porculet cu o farfurie de cartofi prajiti(in ulei sau untura) si asezonati cu maioneza. La desert capsuni cu smantana si cu mult zahar.
La 15-16 (five o'clook) ciocolata calda sau ceai cald cu prajituri cu crema.
La cina 19-20 carnaciori cu cartofi prajiti (sau piure cu unt si lapte), mamaliga cu branza si smantana si merge si o supita(ca sa impinga carnaciorii). O berica, doua bine venite...
la 21-22 inainte de a urca in pat ciocolata calda sau ceai indulcit cu zahar, o prajitura.
Intre mese foarte recomandate chips-uri de cartofi, alune prajite, banane, si alte dulciuri ajutatoare.
Succes sigur. Castigati 2 kg pe zi si la sfarsitul saptamanii veti fi cu minim 6 kg mai "suplu".