| sfddvcvcvxcvxa a întrebat:

Salut. Am 14 ani, 1.78 si 56 kg. Ce sa mananc ca sa ma ingras? Sunt baiat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce vrea inima ta...atat timp cat esti intr-un surplus caloric.

| Andraxandra12345 a răspuns:

Bună te pot ajuta eu sora mea de la 51 a ajuns la 58 cu peritol mai avem noi câteva cutii iti dau și poze dacă vrei sa vezi diferența

| blablablab a răspuns:

Daca esti baiat, ideal ar fi sa te duci la sala si in paralel o dieta la modul sa lasi prostiile de suc, redbull, tigari, alcool, carne prea multa si chestii de genul, vrei sa devii obez? Intrebarea ta e gresita din punctul meu de vedere ca nu cred ca sa te ingrasi e ideea, nu cred ca asta e ceea ce vrei ci doar sa ..iei un pic pe tine dar ideea mea ca femeie ar fi sa te duci la sala, vine razboiul acusi, vom avea nevoie de barbati puterniciwinking...cat in gluma cat in serios, intelegi? Sala ti ar fi cea mai buna optiune