| DannySh a întrebat:

Am navie de ajutor... Am un prieten inca din copilarie de mici suntem impreuna, el pentru mine e ca un frate, chiar invatam in aceiasi clasa. Totul era bine pina cind in clasa paralela a venit o fata si chiar il placea. Asta am aflat chiar d ela (jucam ambele la chitara) iar el la fel o simpatizeaza. Si stiti imi pare rau, eu nu doresc ca il dau la nimeni, simt ca il iubesc, cum sa-i spun, e pentru mine ca un frate. Nici nu stiu ce sa fac!

Răspuns Câştigător
| Claudia15Maria a răspuns:

Pai lasa-l pe baiat liber acum nu e numai al tau intelegi. Oricum veti ramane mereu prieteni si e rog scrie mai clar cu cuvine adevarate te rog dar nu o lua in nume de rau OK. Funda?