| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un sfat de la o fata cum sa cuceresc o fata! Am cunoscuto anul asta sunt nou in scoala ea deasemenea vreau sa o cuceresc dar nustiu cum ea este cu mine in clasa zimbeste la glumele mele vorbim mult pe retelele de socializare si in realitate tot, cum sa o fac sa ma placa sau cum sa ii recunosc sentimentele?

Răspuns Câştigător
| piticotxd12345 a răspuns:

Păi, încearcă sa faci câte un gest micuț. exemplu o floare sau ceva o mica atenție, încearcă sa devii cel mai bun prieten ceva gen BFF și din prieten devii iubit ..petrece mult timp cu ea da sa nu devii obsedat laughing sper ca te-am ajutat :* bafta